Vasile Iliuță, președintele Consiliului Județean, anunță într-o conferință de presă că va candida din nou pentru aceeași poziție pe listele alegerilor din 2024. Președintele intenționează să formeze în continuare echipă cu Marius Dulce, care plănuiește să candideze din nou pentru funcția de primar a municipiului Călărași. Despre comasarea alegerilor, vicepreședintele a declarat că pentru județul […]
The post Vasile Iliuță și Marius Dulce vor candida din nou la alegerile din 2024 pe aceleași funcții appeared first on Călărași PRESS.




