
Școala Gimnazială nr. 1 din comuna Unirea a obținut finanțare pentru un proiect Erasmus+ de excepție, intitulat “LEt’s GO Green”, în valoare de 60.000 de euro. Cu un punctaj impresionant, instituția s-a clasat pe locul 6 la nivel național, consolidându-și poziția ca un exemplu de excelență în educație și colaborare internațională. Colaborare globală pentru un […]
The post Școala Gimnazială nr. 1 Unirea, lider național în proiectul Erasmus+ “LEt’s GO Green”! appeared first on Călărași PRESS.




