
Astăzi, curțile școlilor din Oltenița au prins din nou viață, odată cu debutul noului an școlar. Copiii, părinții și profesorii au umplut clasele și sălile de curs cu emoții, speranțe și planuri pentru viitor. Cu acest prilej, primarul municipiului Oltenița, Mihăiță Beștea, a transmis un mesaj de încurajare și apreciere pentru toți cei implicați în […]
The post Primarul Mihăiță Beștea, mesaj emoționant la început de an școlar în Oltenița appeared first on Călărași Press.




