
Marius Dulce, primarul municipiului Călărași, a anunțat în această dimineață, printr-o postare pe o rețea de socializare, că acțiunea de eliberare a spațiilor dintre blocuri continuă. Autoritățile locale își propun să desființeze garajele improvizate aflate pe domeniul public, pentru a face loc unor noi spații de parcare și pentru a îmbunătăți aspectul urban al orașului. […]
The post Marius Dulce: „Eliberăm spațiile dintre blocuri pentru un oraș modern” appeared first on Călărași PRESS.




