![]()
Agenţia Naţională Antidrog (ANA), aflată în subordinea MAI, va fi înlocuită cu Agenţia Naţională pentru Coordonare şi Politici în Domeniul Drogurilor şi Adicţiilor, care se afla afla în subordinea premierului, a afirmat miercuri Victoria Stoiciu, consilier de stat la Cancelaria Prim-Ministrului, la o conferinţă prilejuită de Ziua Internaţională a Drepturilor Copilului. Citește mai mult la: […]
The post Agenţia Naţională Antidrog se desfiinţează. În locul ei va fi înfiinţată o altă instituție care va funcționa în subordinea premierului appeared first on Călărași PRESS.




